Vylaď svoj OUTFIT luxusnou šiltovkou s originál Swarovski krištáľmi.

Vylaď svoj OUTFIT luxusnou šiltovkou s originál Swarovski krištáľmi.

Čo pre to musíš urobiť?

1. Vyfoť čo najkreatívnejšie svoje Shoozers.
2. Fotku zdieľaj v tvojom profile na Instagrame aj s označením @shoozers a pridaj hashtag #mojeshoozers.
3. Sleduj náš Instagram, kde každý mesiac zo všetkých príspevkov vyberieme jedného výhercu a jeho príspevok uverejníme aj na našom instagramovom účte.

Tešíme sa na tvoje fotky!

 

Pravidlá akcie:

Každý, kto nakúpi na Shoozers.eu, vyfotí svoj nákup alebo jeho časť, umiestni ho na svoj Instagram, označí ho #mojeshoozers a @shoozers má šancu, že bude vybraný a stane sa výhercom luxusnej šiltovky NEW ERA PINK s originál Swarovski krištáľmi. Zapojením do akcie účastník vyjadruje súhlas, že všetky príspevky označené #mojeshoozers a @shoozers môžu byť zverejnené na našom instagramovom účte. Účastník, ktorý z ľubovoľného dôvodu odstúpi od zmluvy prípadne tovar vráti je z akcie automaticky vylúčený.

 

Ochrana osobných údajov:

Správcom Vašich osobných údajov je spoločnosť Sh Stores s.r.o., so sídlom Študentská 9, 96001 Zvolen, IČ: 52281892, zapísaná v OR vedený Okresným súdom v Banskej Bystrici, odd. Sro, vl.č.36185/S (ďalej len „Správca“). Vaše osobné údaje budú spracované za účelom súťaže a propagácie Správcu, a to v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2016/679 zo dňa 27.apríla 2016. Spracovanie prebieha po dobu trvania akcie a osobné údaje výhercov budú spracovávane po dobu 3 rokov. Spracovanie je nutné pre účasť v akcii.

Kontaktné údaje Správcu: adresa: Študentská 9, 96001 Zvolen tel.: +421 948004010 e-mail: info@shoozers.eu

Svoje osobné údaje si môžete kedykoľvek vyžiadať, požiadať o opravu, prenos, kompletný výmaz, obmedzenie spracovania či proti tomu podať námietku, alebo priamo podať sťažnosť na Úrade na ochranu osobných údajov.

V prípade akýchkoľvek otázok v oblasti osobných údajov nás priamo kontaktujte na emailovej adrese info@shoozers.eu.

Inšpirácie