Saténové šnúrky, ktoré sa hodia do každých topánok

Saténové šnúrky, ktoré sa hodia do každých topánok

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, ako môžu vaše tenisky alebo šnurovacie topánky vyzerať naozaj božsky?

Obzvlášnite ich a vymeňte obyčajné šnúrky do topánok za saténové. Saténové šnúrky do topánok sú moderné a dodajú vašich teniskám trendy vzhľad, ktorý sa hodí takmer ku každému outfitu. Športovému aj elegantnému.

Converse satenove snurky

Ideálne je, a zvyčajne je aj tomu tak, že saténové šnúrky sú lesklé z oboch strán. Pri výbere saténových šnúrok je dôležité zapamätať si, že na rozdiel od klasických šnúrok do topánok nie sú saténové šnúrky pružné a elastické. Preto si pri ich výbere voľte podľa štandardných šnúrok na vašich obľúbených teniskách, na ktorých chcete túto zmenu. Pokiaľ majú vaše tenisky viacero dierok (viac ako 4), sú vhodné saténové šnúrky s celkovou dĺžkou asi 120 cm. Ak majú vaše tenisky len 3 dierky, postačia vám aj saténové šnúrky s dĺžkou 80 cm.

shoozers nike satenove snurky

Akú farbu saténových šnúrok si zvoliť?

Vďaka tomu, že sú saténové šnúrky do topánok skutočne moderné, nemusíte sa báť ani trochu experimentovať. Preto si nemusíte vždy zvoliť farbu šnúrok vo farbe topánok. K pastelovým alebo bielym teniskám budú skvelo vyzerať biele šnúrky, ale naopak farebné saténové šnúrky do tenisiek alebo do topánok budú skvelo vyzerať, ak je vaša obuv biela.

shoozers converse ruzove satenove snurky

Mimoriadnou výhodou saténových šnúrok je, že sú aj veľmi elegantné a hodia sa ku všetkému. Nemusíte sa báť ani údržby, pretože saténové šnúrky do topánok vyčistíte skutočne jednoducho. Postačí vám teplá voda a prací prášok. Saténové šnúrky jednoducho namočíte do tejto zmesi a zľahka čistíte, až kým vaše šnúrky nebudú opäť čisté.

shoozers wedding satenove snurky

Inšpirácie