Čo je shoozers

Čo je shoozers

Vitaj na stránkach SHOOZERS

sme radi , že ste k nám zavítal. Ak chceš do tvojho života pridať trochu žiarivosti, potom nehľadaj ďalej. Sme poprední dodavatelia unikátnych značkových tenisiek ručne zdobenými kamienkami (štrasové ozdobné) a taktiež 100% autentickými Swarovskimi kamienkami. Každý výrobok je ručne zdobený iba za použitia špeciálnou metódou lepenia a individuálnym prístupom. Topánky sú významnou časťou oblečenia a práve našimi topánkami môžeš dôkladne odprezentovať svoj štýl a vkus. Mimo topánok u nás nájdeš aj šiltovky, štýlové oblečenie alebo aj farebné veselé ponožky. 

Takže už len stačí si vybrať tvoj vysnívaný kúsok. Prajeme ti príjemné nakupovanie a veríme, že si vyberieš. V prípade, že by si chcel niečo extra, špecializujeme sa na tvorbu aj na zákazku.

 

Ošetrenie obuvi SHOOZERS

So svojimi topánkami treba zaobchádzať opatrne, dávaj pozor aby si ich nenechával na vysoko vyhrievacích telesách. Obuv nie je vhodná do blata nakoľko môže znehodnotiť kamienky. Na čistenie použi navlhčenú utierku. Hlavne ich nikdy nedávať do pračky! Prečítaj si aj pár rád ako čistiť naše tenisky

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím neváhaj kontaktovať na info@shoozers.eu a radi tvoje otázky zodpovieme.