Tie najdrahšie tenisky sveta: ich cenám nebudete ani veriť

Tie najdrahšie tenisky sveta: ich cenám nebudete ani veriť

Dokážete si trúfnuť povedať, koľko stoja tie najdrahšie tenisky na svete? Máte takýto odhad? A chcete vedieť, čo je na nich také výnimočné, čo robí ich cenu tak vysokou? Prečítajte si tento článok a spoznajte s nami tie najdrahšie tenisky sveta. Je možné, že ich cenám nebudete veriť!

Samozrejme, že nositeľmi takýchto najdrahších tenisiek sú predovšetkým celebrity. Módne značky sa pretekajú, koho kúsok si ktorá celebrita obuje. Drahé tenisky sú veľmi obľúbeným kúskom v šatníku aj u raperov – svetové rapové hviezdy si s obľubou kupujú čo najdrahšie tenisky a ešte s väčšou obľubou sa v nich fotia. Tu je zoznam tých najdrahších.

  1. Nike Air Jordan

Byt či radšej tenisky? Nike je značka tenisiek, ktorá pravdepodobne vedieť rebríček v predaji najdrahších kúskov tenisiek. Dôkazom je ich exkluzívna zmluva so slávnym basketbalistom Michaelom Jordanom. Tenisky Nike Air s jeho vlastnoručným podpisom sa dražia na eBay za 60 000 dolárov ale rekordérom zostávajú Air Jordan 12 (Flu Game) za neuveriteľných 104 000 dolárov.

  1. Nike Air Force One By Prriya & CHintan’s Coulture And Jewelery

Tie najdrahšie tenisky sveta sú, samozrejme, vyrobené na zákazku. Tak to je aj v prípade týchto tenisiek, ktorých cena sa vyšplhala na závratných 50 000 dolárov. Boli vyrobené špeciálne pre rapera Big Boia, sú orezávané zlatom a dodávané s diamantmi.

  1. Air Jordan 11 ‘Blackout

Čo robí tenisky takými výnimočnými pre zberateľov je fakt, že sú vyrobené len v jednom jedinom kuse, a teda – nikdy sa nedostanú do predaja. Takýmto kúskom sú aj špeciálne čierne tenisky „Jordany“, ktoré boli predané na eBay za úctihodných 12 000 dolárov.

  1. Nike Air Mag

Ďalší luxusný kúsok, ktorý bol uvedený v roku 2011. Vtedy sa tieto limitované tenisky pohybovali v cene do 22 000 dolárov. Medzitým ich cena, našťastie, klesla, ale dnes nový kus nezoženiete lacnejšie než za 6 000 dolárov. Okrem toho, sú vyrobené len v limitovanej edícií.

  1. Gold-Dipped Nike Dunks

Náš pomyselný rebríček najdrahších luxusných tenisiek uzatvárajú sneakersy posiate 24-karátovým zlatom. Ich cena sa pohybuje okolo 6 000 dolárov. Možno nablýskaný kúsok, ale zrejme menej pohodlný na chodenie.

Ak aj ty chceš svoj výnimočný kúsok vyrobený len pre teba preskúmaj našu ponuku. Máme viacero modelov zdobenými klasickými a aj originálnymi Swarovski krištáľmi. Veríme, že sa ti naša ponuka zapáči a obohatíš svoj šatník. 

Inšpirácie