Limitované edície tenisiek s krištálmi

Limitované edície tenisiek s krištálmi

Miluješ tenisky, ale chceš naozaj niečo výnimočné, čo nemá úplne každý? Odpoveď je ľahká a sú ňou tenisky s kamienkami. Dnes sú takéto tenisky veľkým hitom nielen na ženských, ale aj na mužských teniskách a čo je skutočne skvelé, je fakt, že vaše kamienkové tenisky sú skutočne variabilné a môžeš si ich skutočne prispôsobiť tomu, čo preferuješ ty.

Ktorý model si teda vybrať? Medzi dámskymi teniskami sú momentálne najväčších hitom nie hocijaké Converse tenisky so Swarovski krištálmi či perličkami, ale sú to nové Converse Swarovski White Low FLORA. Tieto Flora tenisky, zrejme presne, ako tušíte, sú tenisky s jedinečným kvetinovým motívom v limitovanej edícií. Používame ručné maľovanie doplnené štýlovo Swarovski krištálmi a takto je každá jedna vyrobená teniska jedinečná. V týchto teniskách bude skutočne každá žena neprehliadnuteľná, pretože je to naozaj hit. Vyčaruje ti teplo leta aj v chladnejších mesiacoch. 

shoozers flora converse tenisky limited

Nemenej veľkým trendom sú legendárne tenisky Nike Air Force 1. Tentokrát sú posiate Swarowski krištálmi na celom logu Nike a keď hovoríme, že v nich budeš neprehliadnuteľná, tak to tak skutočne bude. Pokiaľ však chcete niečo trendy, ale menej výrazné, ale rovnako výnimočné, siahnite po NIKE AIR FORCE 1 CRYSTAL BLACK SPECIAL EDITION. Čierna klasika s čiernymi krištálmi vyzerá fantasticky ale samozrejme máme dostupnú aj bielu verziu tenisiek so zlatými krištálmi

nike shoozers special limited edition

Tento hit, samozrejme, ovládol aj mužský svet a na mužoch, áno, myslíme na skutočných mužoch, vyzerajú tieto tenisky rovnako dobre. Pokiaľ chce byť muž o niečo výraznejší a zároveň vyzerať štýlovo, takéto tenisky sú pre neho tie pravé. Prezrádza o sebe, že vie byť stále mužom a nebojí sa odhaliť jeho módnejšie ja, je sebavedomý a vkusný.

Tenisky sami o sebe sú v aktuálnej sezóne stále mimoriadne veľký trend a kamienky alebo krištále Swarovski, ktoré na teniskách skutočne žiaria, budú čerešničkou na torte vášmu výzoru. Využi tieto limitované edície tenisiek a obohať aj ty svoj šatník.

Inšpirácie